Пакистанський Карачі пережив ніч погромів, 14 людей загинули

У Карачі тривають запеклі зіткнення політичних та кримінальних угрупувань. Жертвами в основному стають мирні мешканці.

За минулу ніч в пакистанському місті Карачі загинули 14 людей,  більше 20 дістали поранення, спалено десятки автомобілів. Там тривають зіткнення політичних та кримінальних угрупувань.

Вже тривалий час в деяких районах Карачі діє комендантська година, у разі порушення якого силам безпеки відданий наказ відкривати вогонь на поразку.

Як повідомив шеф поліції Карачі, було заарештовано близько 160 осіб у зв'язку з нічними безладами.

Кілька днів тому в місті за наказом влади були дислоковані посилені підрозділи армійського і поліцейського спецназу, які провели зачистку найбільш криміногенних районів міста від екстремістів, однак до суттєвого покращення ситуації дані заходи не призвели.

У Карачі вже досить давно проходять етнічні та політичні зіткнення між двома впливовими місцевими угрупованнями - "Авамі Нешнл парті" (представляє інтереси пуштунів) і рухом "Муттахіда коумі мувмент" (представляє інтереси нащадків вихідців з Індії - мухаджирів).

Найбільш радикально налаштовані активісти цих партій звинувачують один одного в корупції і дискримінації національних меншин.

Однак справжній зміст цих зіткнень – у розподілі сфер впливу. Жертвами збройних конфліктів ворогуючих угруповань в основному є мирні мешканці.

У четвер в Карачі розпочалися численні масові демонстрації прихильників руху "Муттахіда", які протестують проти нездатності влади навести порядок в місті.

Читайте також:

8-річну дівчинку в Пакистані змушували стати смертницею

У пакистанському Карачі терористи підірвали університет, є жертви

У Пакистані заарештували інформаторів ЦРУ, які здали бен Ладена

В етнічних безладах в Карачі загинули 34 людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: