Пакистанський священик попросив талібів убити християнку

Проповідник звернувся до місцевого угруповання талібів з проханням убити "невірну", оскільки "вбивство цієї жінки піде на благо релігії".

Пакистанський проповідник Мулан Юсуф Куреші, служитель однієї з мечетей в Пешаварі, оголосив нагороду в 500 тисяч рупій (11 тисяч дол.) за вбивство християнки Асії Бібі, яка нешанобливо відгукнулася про пророка Мухаммеда.

Таку заяву він зробив під час акції протесту проти внесення до чинного релігійного законодавства поправок, що пом'якшують покарання за подібні злочини.

Відзначається, що проповідник раніше звертався до місцевого угруповання талібів з проханням убити "невірну", заявивши, що "вбивство цієї жінки піде на благо релігії".

Асія Бібі, мати п'ятьох дітей, була засуджена до смертної кари через повішення за "богохульне висловлювання", повідомляє Pakistan Christian Post.

У червні 2009 року Бібі, мешканка одного з пакистанських сіл, під час роботи в полі розмовляла з сусідськими жінками-мусульманками. Випадково чи зловмисно вона була втягнута у дискусію на релігійну тему, в якій мусульманки дозволили собі назвати християнство "релігією безбожників". У відповідь жінка нешанобливо відізвалася про іслам.

Про це було негайно повідомлено владі, що призвело до тривалого судового розгляду. На початку листопада Бібі була засуджена до повішення, проте, за рішенням президента Пакистану Азіфа Алі Зардарі, помилувана і звільнена.

Читайте також:

США визнали пакистанських талібів терористами

У Пакистані натовп лінчував братів-підлітків на очах у поліції

Пакистан заблокував YouTube та Facebook "за богохульство"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: