Пакистанського губернатора вбили через симпатію до християнки

Салман Тасіро був убитий через симпатію до християнки, засудженої до смертної кари за спаплюження імені пророка Мухаммеда.

Губернатор найбільшої пакистанської провінції Пенджаб Салман Тасіро був убитий через симпатію до християнки, засудженої тут до смертної кари за спаплюження імені пророка Мухаммеда. Про це повідомив журналістам міністр внутрішніх справ Пакистану Рехман Малік.

Тасіро, що знаходився в Ісламабаді, відвідував один з ринків. У той момент, коли він виходив з броньованого автомобіля, по ньому відкрив вогонь один з охоронців, які супроводжували його. Від отриманих поранень Тасіро помер на місці.

Ім'я охоронця - Хасан Кадри. Відразу ж після інциденту він був знешкоджений іншими охоронцями губернатора і зданий поліції. Вбивця зізнався, що скоїв цей теракт через те, що Тасіро публічно закликав президента країни помилувати християнку Асію Бібі, засуджену раніше пакистанським правосуддям до смерті за спаплюження імені пророка Мухаммеда. У зв'язку з убивством губернатора Салмана Тасіро в Пакистані оголошений триденний траур.

Читайте також:

Губернатора найбільшої провінції Пакистану вбили його власні охоронці

У пакистанському Карачі терористи підірвали університет, є жертви

Таємниця вбивства Беназір Бхутто: три роки з дня її загибелі

ВідеоГубернатора найбільшої провінції Пакистану вбили його власні охоронці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: