Пакистанці влаштували погроми в Карачі після теракту, що забрав понад 40 життів

Під час протестів було розгромлено і підпалено більш ніж 1,5 тисячі крамниць, розбито понад 110 автомобілів і автобусів.

Натовпи розгніваних мешканців пакистанського Карачі, обурені терактом, який забрав більш ніж 40 життів, розгромили й спалили минулої доби понад тисячу крамниць і близько сотні автомобілів.

28 грудня в Карачі терорист-смертник підірвав себе на центральній вулиці, коли нею проходила багатотисячна процесія мусульман-шиїтів, які відзначали традиційний шиїтський траур Ашура на згадку про імама Хусейна і 70 його сподвижників, убитих у 680 році в битві при Кербелі.

У результаті теракту, за останньою інформацією місцевих ЗМІ, загинули 43 людини, поранення отримали близько 60 осіб. За даними поліції, потужність вибухового пристрою склала 16 кілограмів у тротиловому еквіваленті. Поки жодне з терористичних угруповань країни не взяло на себе відповідальність за теракт.

Після теракту на вулиці вийшли натовпи розгніваних представників шиїтської громади, до яких приєдналися й інші городяни, повідомляють пакистанські телеканали з посиланням на поліцейські джерела. Протестуючі звинуватили поліцію і владу у бездіяльності і нездатності захистити їх від терористів.

Як повідомляють телеканали, під час протестів було розгромлено і підпалено більш ніж 1,5 тисячі крамниць, розбито понад 110 автомобілів і автобусів, а також кілька банківських офісів і представництв приватних компаній. Погроми тривали до ранку.

У вівторок в місті закрито торгові центри і крамниці, не працює громадський транспорт. Більшість навчальних закладів скасували заняття. Вихідний день оголошено в багатьох приватних компаніях. Вулиці патрулюють поліцейські і військовослужбовці. Міністр внутрішніх справ Пакистану Рехман Малік в ефірі пакистанського телебачення закликав жителів Карачі "зберігати спокій та поводитися мирно". Влада заявила, що готова вжити жорстких заходів для наведення порядку в місті. 

Читайте також:

Потужний вибух пролунав в пакистанському Карачі

Внаслідок теракту в Пакистані загинуло 16 людей

Пакистанська армія захопила головні бази талібів

У Пакистані терорист-смертник протаранив поліцейську дільницю

ВідеоПакистанці влаштували погроми після теракту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: