Пакистану загрожує епідемія холери

У Пакистані, що постраждав від сильної повені, зафіксували випадок холери. ООН має намір вжити широкомасштабні заходи по запобіганню епідемії.

Фахівці ООН підтвердили випадок холери в Пакистані, що постраждав від сильної повені. ООН має намір вжити широкомасштабні заходи по запобіганню епідемії.

Пакистан скасував офіційні заходи, присвячені дню незалежності, які планувалися на суботу. Чиновники замість цього зайняті організацією рятувальних робіт.

Тим часом, представник країни в ООН Замір Акрам виступив з критикою з приводу міжнародної реакції на стихійне лихо в Пакистані.

Він заявив, що міжнародне співтовариство тільки зараз починає усвідомлювати масштаби завданої стихією шкоди і допомоги, що надається поки що недостатньо.

Замір Акрам висловив надію на те, що обсяги міжнародної допомоги найближчим часом будуть збільшені.

"Я не думаю, що Пакистан кинули в біді. По мірі того, як інформація про масштаби руйнувань, завданих безпрецедентними повенями, поширюється по світу, допомога росте", - сказав представник Пакистану в ООН.

У результаті найсильнішого за 80 років повені в Пакистані постраждали 14 мільйонів людей. Згідно з даними ООН, 1600 осіб загинули.

Читайте також:

Понад 50 людей стали жертвами зсувів у Пакистані

У Пакистані від повені постраждали 12 мільйонів людей

У Пакистані автобус впав у річку, загинули не менше 20 людей

ВідеоПакистану загрожує епідемія холери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: