"Пакували" навіть за запитання: у Росії затримали учасників одиночних пікетів опозиції

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Натомість комуністам дали змогу мітингувати легально, ті спромоглися вивести в рази менше людей.

У Росії шостий тиждень тривають протести на підтримку опозиційних кандидатів на вибори. Одиночні пікети відбулися в суботу в Москві та Санкт-Петербурзі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Активісти вимагають припинити переслідування та звільнити усіх учасників попередніх мітингів. Пікети довелося цього разу влаштовувати одиночні, оскільки мерія Москви дозволу на масову акцію не дала. Наразі відомо про 1 арештованого у Москві та 12 у Санкт-Петербурзі, одного з яких затримали лише за те, що він запитав у поліцейського, чому арештували протестувальника.

Відео Вже шостий тиждень у Росії тривають протести на підтримку опозиційних кандидатів на вибори

Активісти також вимагають припинити переслідування та звільнити усіх учасників попередніх мітингів. Пікети довелося цього разу влаштовувати одиночні, оскільки мерія Москви дозволу на масову акцію не дала. Наразі відомо про одного арештованого у Москві та 12-х у Санкт-Петербурзі, одного з яких затримали лише за те, що він запитав у поліцейського чому арештували протестувальника.  

Вже шостий тиждень у Росії тривають протести на підтримку опозиційних кандидатів на вибори

Тим часом на проспекті Сахарова пройшла акція комуністів, на проведення якої влада згоду дала. Рівно тиждень тому саме на цій же площі збиралася опозиція – тоді вийшла рекордна кількість людей, майже 60 тисяч. Заарештували 146 у Москві, а 245 по всій Росії. В автозаки поліція тягнула навіть неповнолітніх.

Як повідомлялося, влада Москви відмовились погодити масштабний мітинг опозиції 17 серпня. Мерія російської столиці вважає, що заявку на акцію протесту подали несвоєчасно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції