Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Палата представників Конгресу США схвально проголосувала за законопроект з $ 250 млн для оборони України

Проект закону має бути узгоджений з версією, що буде ухвалена Сенатом, та повторно проголосований обома палатами Конгресу.

Палата представників американського Конгресу підтримала виділення $ 250 млн на безпекову допомогу Україні у рамках законопроекту про оборонний бюджет США на 2019 рік.

Про це повідомляє посольство України в США на сторінці у Facebook.

Палата представників Конгресу #США підтримала виділення 250 млн. дол. США на безпекову допомогу Україні Палата...

Опубліковано Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США 24 травня 2018 р.

Сума коштів, яку пропонується виділити, на $ 100 млн більша, ніж Комітет пропонував надати у поточному бюджетному році. 

До документа включено основні положення проекту "Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки".

"Він, зокрема, передбачає допомогу Україні у посиленні власних спроможностей щодо захисту від кібератак, забезпеченні безпеки комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшенні залежності від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприянні участі у програмах обміну інформацією", - йдеться в повідомленні.

У законопроекті підтверджується відданість США Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва України  з НАТО.

Нагадаємо, що перед поданням на підпис президента, проект закону про "Бюджет США на 2019 рік на потреби національної оборони" має бути узгоджений з версією, що буде ухвалена Сенатом, та повторно проголосований обома палатами Конгресу.

Раніше президент США підписав Консолідований закон про бюджетні асигнування на 2018 фіскальний рік, який кінчається 30 вересня. Документ до цього ухвалили Палата представників та Сенат Конгресу.

У документі вказано, що загальний обсяг допомоги Україні становитиме 620 млн 700 тис. доларів, що перевищує минулорічний кошторис. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції