Американська палата представників не підтримала послаблення санкцій проти трьох компаній, які пов’язані Дерипаскою

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Напередодні подібний документ не зміг набрати достатньої кількості голосів у Сенаті.

Нижня палата Конгресу США переважною більшістю голосів ухвалила резолюцію, яка не підтримує ініціативу кабінету Трампа щодо послаблення санкцій проти трьох російських компаній, пов'язаних з Олегом Дерипаскою.

Про це пише Укрінформ.

Резолюцію, яка має назву "Відхилення пропозиції президента щодо дій відносно застосування певних санкцій проти Російської Федерації" підтримали 362 конгресмени, 53 висловилися "проти".

Переважна більшість республіканців відмовилася підтримувати ініціативу Міністерства фінансів.

Нижня палата ухвалила законодавчу ініціативу після того, як напередодні подібний документ не зміг набрати достатньої кількості голосів у Сенаті. 11 однопартійців Трампа відмовилися голосувати на підтримку уряду.

ВідеоСША знімають санкції з компаній, які раніше контролював російський бізнесмен Олег Дерипаска

Сенат США знімає санкції з компаній, які раніше контролював російський бізнесмен Олег Дерипаска. Місяць тому Мінфін країни вирішив скасувати обмеження з компаній "Русал", En+ та "Євросібенерго", бо ті виконали вимоги відомства і тепер перебувають не під контролем Дерипаски. 

США знімають санкції з компаній, які раніше контролював російський бізнесмен Олег Дерипаска

Нагадаємо, нещодавно міністр фінансів США Стівен Мнучин вже анонсував можливе виключення концерну UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски з санкційного списку. Санкції також планують зняти з компаній En+ "Євросибенерго". Головною вимогою для скасування санкцій є зменшення впливу Дерипаски на цей концерн. Самого ж олігарха це рішення не торкнеться – він і надалі буде перебувати в "чорному списку" Мінфіну США.

Залиште свій коментар

Вибір редакції