Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Палестина може визнати окупований Крим російським - посол в РФ

Делегації з Палестини неодноразово відвідували Крим.

Палестина може визнати окупований Крим територією Росії. 

Про це посол Палестини в Росії Абдель Хафіз Нофаль заявив виданню "Известия".

"Наша позиція щодо цієї теми досить чітка. Ми прекрасно розуміємо, що сталося в Криму, і ми підтверджуємо нашу позицію підтримати дії Росії з цього питання. Ми виступаємо за наше право на самовизначення і вважаємо, що і будь-який інший народ має таке право", - сказав він.

За його словами, Палестина може визнати результати нелегітимного референдуму, який відбувся на окупованому півострові навесні 2014 року. 

Він заявив, що палестинські делегації вже неодноразово відвідували Крим після окупації. І під час "обговорення питань на двосторонній основі" Палестина може оголосити про офіційне визнання. 

Нагадаємо, раніше в Державному департаменті США заявили, що Сполучені Штати ніколи не визнають анексію та окупацію Криму. 

ВідеоЯк кримчани живуть без постачання води і як працюється Фірташу під російським прапором

От коли закортіло їм приєднатися до Росії, бо там пенсії вище і життя краще - на вулицях танцювали і плакати вішали, що зараз хоч каміння з неба. А вартувало Україні відключити воду на півночі півострову - так одразу звинувачують нашу країну хіба що не у підготовці масових убивств та терактів. Хоча все дуже просто: Україна готова постачати воду в Крим, якщо з іншого боку в договір впишуть, що це українська територія. 

Як кримчани живуть без постачання води і як працюється Фірташу під російським прапором

Залиште свій коментар

Вибір редакції