Палестина поставила Ізраїлю ультиматум

Палестина не має наміру проводити переговори з Ізраїлем, доки не буде визначено терміни створення незалежної держави.

Палестина не має наміру проводити переговори з Ізраїлем, доки не буде визначено терміни створення незалежної палестинської держави, заявив прем'єр-міністр Палестини Ахмед Курія у вівторок на прес-конференції разом з комісаром Євросоюзу з зовнішньої політики Бенітою Ферреро-Вальднер.

”Ізраїльський прем'єр-міністр (Ехуд Ольмерт) заявив, що не приймає жодних термінів, а ми говоримо, що не приймаємо переговорів без визначення термінів", - цитує агенція Associated Press слова Курії.

Раніше Палестина неодноразово висловлювала вимогу визначити терміни до початку міжнародного форуму з урегулювання палестино-ізраїльського конфлікту, який має пройти наприкінці цього року в Аннаполісі (США). Заява Ахмеда Курії стала першим попередженням про те, що переговори на цьому форумі можуть зірватися, якщо вимогу Палестини не задовольнять.

Від конференції в Аннаполісі чекають угоди про базові принципи врегулювання, яка могла б визначити рамки для вирішення конкретних проблем, що становлять предмет палестино-ізраїльського конфлікту, зокрема, проблеми палестинських біженців, Єрусалиму та кордонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: