Палестинці у 2008 році пропонували віддати Ізраїлю Східний Єрусалим

Як повідомив катарський телеканал "Аль-Джазіра", палестинська адміністрація на переговорах у 2008 році була готова піти на значні поступки.

 Влада Палестинської автономії на переговорах з Ізраїлем у 2008 році була готова відмовитися від претензій практично на весь Східний Єрусалим. Про це повідомив катарський телеканал "Аль-Джазіра", посилаючись документи, які опинилася в його розпорядженні.

Палестинська делегація на переговорах оголосила про готовність піти на ряд поступок, в тому числі, визнати законними всі побудовані на території Східного Єрусалиму ізраїльські поселення, крім одного - району Ар Хома.

"Ми пропонуємо вам найбільший Іерушалаім в єврейській історії", - цитує телеканал висловлювання Ахмед Куреї, який очолював палестинську делегацію на тих переговорах.

Крім того, палестинці, за даними "Аль-Джазіри", були готові погодитися на те, що в Ізраїль зможуть протягом 10 років повернутися лише 100 тисяч палестинських біженців - по 10 тисяч осіб на рік.

Як відомо, палестинська влада вимагає повернення на територію Ізраїлю кількох мільйонів чоловік.

Натомість представники Палестинської автономії вже заявили, що інформація "Аль-Джазіри" не відповідає дійсності, а частина документів, на які посилається телеканал, сфабриковані.

За словами Ахмеда Куреї, який очолював палестинську делегацію на переговорах у 2008 році, ізраїльська делегація, яку очолювала Ципі Лівні, взагалі відмовилася обговорювати питання Східного Єрусалиму.

Переговори, в ході яких, як стверджує "Аль-Джазіра", були зроблені перераховані вище пропозиції, були перервані наприкінці 2008 року, коли Ізраїль почав операцію в секторі Газа.

"Аль-Джазіра" наполягає на тому, що всі документи, що опинились у розпорядженні телеканалу, справжні. Керівництво каналу запевняє, що всього в його розпорядженні перебуває понад 1,6 тисячі документів, що стосуються ізраїльсько-палестинського переговорного процесу останнього десятиліття. До кінця січня "Аль-Джазіра" планує показати ще три програми, в яких будуть розкриті раніше невідомі подробиці переговорів між Палестинською автономією і Ізраїлем.

 

Читайте також:

"Аль-Джазіра" відправила президента Тунісу в країни Перської затоки

У Палестині кортеж французького міністра закидали черевиками

Росія визнала за палестинцями право на Східний Єрусалим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: