Палестинські рухи розроблять позицію щодо заяви Обами

У палестинських рухах задоволені позицією президента США стосовно близькосхідного врегулювання кордонів.

У середу, 25 травня, представники палестинських рухів проведуть зустріч у Рамаллаху, щоб виробити єдину позицію щодо нещодавніх висловлювань президента США Барака Обами стосовно близькосхідного врегулювання, повідомив у вівторок представник палестинського руху ФАТХ Аззам Аль-Ахмад.

"Висловлювання Обами є позитивним сигналом. Разом з тим, цих слів недостатньо, оскільки в них не йдеться про статус Єрусалиму. Крім того, потім Барак Обама робить заяву, яка суперечить попередній. Враховуючи, що США є одним з ключових гравців близькосхідного квартету ( ЄС, ООН, Росія, США), завтра керівництво Палестини збереться в Рамаллаху, щоб визначитися зі своєю позицією щодо заяв Обами ", - сказав Аль-Ахмад.

Нагадаємо, 22 травня президент США Барак Обама виступив перед учасниками щорічного з'їзду американо-ізраїльського комітету з громадських зв'язків (AIPAC). У ході виступу перед найбільшим проізраїльським лобі Америки Обама запропонував ізраїльтянам і палестинцям, на підставі вигідних взаємних територіальних поступок, домовитися про затвердження Палестинської держави у довоєнних кордонах 1967 р. Такий варіант вирішення проблеми категорично не влаштував ізраїльського прем'єра Біньяміна Нетаньяху.

Читайте також:

ЄС підтримав пропозицію Обами про кордони Палестини

Нетаньяху відкинув пропозицію Обами по незалежності Палестини

Близькосхідний "квартет" підтримав пропозицію Обами по Палестині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: