Пам'ятник Леніну в Калінінграді залили помаранчевою фарбою

Влада Калінінграда мобілізувала три бригади двірників, щоб зчистити помаранчеву фарбу з місцевого Леніна.

Невідомі залили помаранчевою фарбою пам'ятник Володимиру Леніну в Калінінграді. Влада міста негайно доручила привести монумент до ладу, мобілізувавши для цього три бригади з прибирання міських вулиць.

Інцидент стався вранці 6 листопада, напередодні Дня великої соціалістичної революції, який святкували в СРСР і дотепер відзначають комуністи. Вандали облили фарбою пам'ятник "вождю світового пролетаріату", розташований біля Будинку мистецтв.

Як розповів представник прес-служби міської адміністрації, влада вже привела монумент "в нормальний стан".

"Всі люди були зайняті, але заради такого випадку довелося зняти три бригади з прибирання міських вулиць. Замість того, щоб прибирати листя, їм довелося очищати пам'ятник від фарби", - зазначив він.

За словами представника адміністрації, люди працювали декілька годин, знадобилася навіть спецтехніка - пам'ятник високий, тому довелося задіяти автовежу. Він уточнив, що для очищення монумента знадобилося більше 60 літрів ацетону і розчинника, десяток пар гумових рукавичок і губок.

Міська влада оцінила завданий збиток у 20 тисяч рублів і звернулася до міліції з проханням знайти вандалів.

Зауважимо, що монументи Леніну в Україні та Росії все частіше стають об'ктами для актів вандалізму. Так, у жовтні залізобетонному пам'ятнику Леніну в Петербурзі відрізали голову.

А пам'ятнику Леніну у Києві націоналісти відпиляли частину обличчя та руку. Активістів судитимуть за двома статтями: хуліганство й незаконне пошкодження пам'ятки національного значення, утім, деякі представники влади вже виступили на їхній захист, назвавши їх чи не національними героями.

Читайте також:

Пам'ятнику Леніна в Петербурзі відрізали голову

Ленін помер від сифілісу, який підчепив від паризької повії

Націоналістам, які відбили Леніну ніс, світить 5 років тюрми

На Полтавщині вандали проломили голови Леніну і Крупській

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: