Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Панамські папери". США розпочали розслідування про ухилення від сплати податків

Про це повідомив федеральний прокурор Південного округу Нью-Йорка.

У середу, 20 квітня, міністерство юстиції США розпочало кримінальне розслідування за фактом ухилення від сплати податків, розкритих через витік "Панамських паперів".

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на The Guardian.

"Було порушено кримінальну справу стосовно матеріалів "Панамських документів", - заявив федеральний прокурор Південного округу Нью-Йорка Пріт Бхарара.

Прокурор звернувся в Міжнародний консорціум журналістських розслідувань, який розкрив діяльність Mossack Fonseca, з проханням надати додаткову інформацію для розслідування.

Розслідування розпочали після того, як президент США Барак Обама прокоментував витік документів.

"Не існує жодних сумнівів, що проблема глобального ухилення від сплати податків в цілому є величезною. Проблема полягає в тому, що більшість з цих речей є законними, а не незаконними", - сказав Обама журналістам у залі нарад Білого дому раніше цього місяця.

Деталей розслідування поки що немає.

Зазначимо, в "Панамських паперах" фігурує близько 200 американських громадян.

Нагадаємо, Панама не знайшла достатніх доказів, аби порушити кримінальну справу проти компанії Mossack Fonseca. Прокуратура 27 годин проводила обшук в офісі компанії.

Із компанії Mossack Fonseca "витекли" документи, які стали основою для гучного міжнародного журналістського розслідування про іменитих власників великих офшорів. Ці документи виявилися в розпорядженні німецької газети Süddeutsche Zeitung, яка передала їх Міжнародному консорціуму журналістських розслідувань (ICIJ) і Центру із дослідження корупції та організованої злочинності (OCCRP).

Залиште свій коментар

Вибір редакції