Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пандемія коронавірусу. Китай заборонить в’їзд іноземцям – навіть з візами та посвідками на проживання

Обмеження набуде чинності у суботу.

Китай заборонить в'їзд до країни більшості іноземців, навіть тим, що мають чинні візи і посвідки на проживання. Усе для того, аби зупинити поширення пандемії нового коронавврусу.

Про це заявили у Міністерстві закордонних справ країни, передає AFP.

"Призупинення є тимчасовим заходом, яку Китай змушений ухвалити у зв’язку зі спалахом", - йдеться в заяві міністерства.

Обмеження набуде чинності від півночі суботи, 28 березня.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції