Панди на крок далі від вимирання: у WWF повідомили про надзвичайні зміни в популяції

Статус великих панд змінили навіть у Червоній книзі.

Всесвітній фонд дикої природи (WWF) повідомив, що віднині великі панди не перебувають під загрозою вимирання.

Про це організація заявила на своєму офіційному сайті.

Міжнародний союз охорони природи змінив статус великих панд у Червоній книзі з "вимирає" на "уразливий".

У період з 2004 по 2014 рік проводили перепис великих панд. Він показав, що чисельність чорно-білих ведмедів збільшилася на 17%. Лише на землях Китаю наразі зареєстровано майже 2 тисячі панд, що існують незалежно від втручання людини.

"Протягом більш як 50 останніх років велика панда була найпопулярнішим символом збереження тварин від вимирання, а також — символом Всесвітнього фонду дикої природи. Відновлення панд демонструє, що коли наука, політична воля та місцеве населення об'єднуються заради спільної мети, то ми можемо врятувати дику природу, а також збагатити наше біорозмаїття", — заявив генеральний директор WWF Марко Ламбертіні.

Утім, як повідомляють в організації, не щодо всіх тварин вдалося досягнути таких успіхів. Так, під загрозою вимирання зараз перебуває східна горила — здебільшого через браконьєрство.

Нещодавно у віденському зоопарку панда приховала від ветеринарів народження другого за рахунком малюка. Спочатку працівники закладу довідалися про народження одного панденяти. Однак, вони й гадки не мали, що дитинчат було двоє, адже панда заховала своє дитя. 

ВідеоУ віденському зоопарку панда приховала від ветеринарів народження другого малюка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: