Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Паніка була величезна": українка стала свідком кривавої різанини в Хургаді

Убивця потрапив на закритий пляж з моря.

У Єгипті зарізали двох туристок, іще чотирьох відпочивальниць поранено. Це сталося в Хургаді на узбережжі Червоного моря – одному з найпопулярніших серед українських туристів курорті, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одна з поранених народилася в Україні, але зараз мешкає в Росії. Попередню інформацію місцевої поліції, начебто загиблі – українки, наше консульство не підтвердило. "Попередня інформація про загибель двох громадянок Німеччини та поранення однієї громадянки Чехії, двох громадянок Вірменії та однієї громадянки РФ. Вона прилетіла до Єгипту чартерним літаком з України, вона 1973 року народження і народжена вона в Україні", - розповів радник із консульських питань посольства України в Єгипті Сергій Куликов.

Відео На узбережжі популярного Єгипетського курорту зарізали двох німецьких туристок

Озброєний ножем нападник приплив на закриту територію готелю з публічного пляжу. Його змогли скрутити працівники готелю, але тільки після того, як жінки дістали поранень у лице, шию і ноги. Свідки повідомляють, ніби на пляжі він кричав, щоб мусульмани розбігалися – аби вбивати лише іноземців. "Відпочивали на пляжі. Незрозумілий чоловік стояв над жінкою. Незрозуміло було, що він робить. Потім він ішов протилежним боком і кидався на жінок – дуже страшно було, паніка була величезна", - розповіла ТСН очевидець трагелії Юлія Гирич.

Напередодні міністерство закордонних справ Україні застерегло громадян від поїздок до Єгипту ще на три місяці, бо там подовжили надзвичайний стан.

Залиште свій коментар

Вибір редакції