Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прем'єр-міністр Нарендра Моді вирішив боротися з корупцією в країні, заборонивши банкноти в 500 і 1000 рупій. 

Біля банків Індії стоять довжелезні черги людей після того, як влада оприлюднила постанову про виведення з обороту великих банкнот номіналом 500 і 1000 рупій.

Таким чином у країні намагаються боротися з корупцією: влада змушує індійців обмінювати гроші, що дозволить їй вивести з тіні ділків "чорних грошей". Про повідомляє Російська служба ВВС.

Утім, такий крок уже завдає шкоди індійцям з невисоким рівнем доходу, а також роздрібним торговцям, що покладаються на готівку.

А купюри в 500 і 1000 рупій, між іншим, складають аж 85% обороту готівки в країні. Рішення про виведення великих банкнот набуло чинності у вівторок, 8 листопада.

Через це наразі чимало банкоматів у Індії вже не працюють або просто не видають готівку, на зняття якої і так ввели обмеження — не більше 10 тисяч рупій на день і не більше 20 тисяч рупій на тиждень.

До слова, вартість 500 рупій становить приблизно 7 доларів.

Нагадаємо, наприкінці жовтня на сході Індії відбулася перестрілка між повстанцями-маоїстами та поліцейськими. Внаслідок сутички загинув 21 повстанець та було поранено двох правоохоронців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції