Папа римський поїде до Ізраїлю

Перший візит папи римського Бенедикта XVI в Святу землю може відбутися в 2008 році, повідомив президент Ізраїлю.

Бенедикт XVI
Понтифік має намір "зробити все можливе", щоб зробити цю подорож вже наступного року. (Фото: img.stern.de)
Перший візит папи римського Бенедикта XVI в Святу землю може відбутися в 2008 році, повідомив в четвер в Римі президент Ізраїлю Шимон Перес.

Понтифік має намір "зробити все можливе", щоб зробити цю подорож вже наступного року, сказав під час завершальної прес-конференції за підсумками свого візиту на Апеніни голова Ізраїлю.

Перес також висловив надію на те, що протягом року Ізраїль і Святий престол зможуть остаточно вирішити весь комплекс спірних питань і укласти офіційний двосторонній договір. "80% проблем вже вирішено, і думаю, що питання, які залишилися, можна буде вирішити протягом року", - відмітив він.

Зустріч між Бенедиктом XVI і Пересом відбулася в четвер в літній папській резиденції Кастельгандольфо під Римом. За словами голови служби преси Святого престолу Федеріко Ломбарді, під час бесіди обговорювалася ситуація на Ближньому Сході і проблеми мирного врегулювання в регіоні.

Торкнувшись цих проблем в ході завершальної прес-конференції, Перес підкреслив неможливість діалогу з рухом ХАМАС. "З ХАМАС можливий тільки монолог. За бажання можна назвати його діалогом, але суть справи від цього не міняється - це монолог", - сказав президент Ізраїлю.

На його думку, для діалогу з ХАМАС потрібний сигнал з боку Ірану, тому що "накази поступають з Тегерана, а не з сектора Газа".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: