Папа Римський позбавив сану священика-педофіла

Виявилося, що 71-річний священик 30-років тому ґвалтував хлопчаків у католицькому інтернаті.

Папа Римський Бенедикт XVI позбавив сану 71-річного німецького священика-педофіла з католицького ордена "Місіонерів Святого сімейства".

Проти нього не було порушено кримінальної справи, оскільки скоєні злочини відносяться до 1972-1976 років і термін давності вже сплив. У той час священик працював вихователем в католицькому інтернаті святого Киліана в Бад-Нойштадте-на-Заале, що в Німеччині.

Як вдалося встановити, за вказаний період він зґвалтував або спробував зґвалтувати, щонайменше, 16 хлопчиків. При цьому останні вихованці інтернату були вимушені спостерігати за цим, знаходячись у загальній дорміторії.

Одного з учнів священик побив. Про злочини стало відомо в 2008 році, після того, як один з теологів, у минулому вихованець інтернату святого Киліана, публічно розповів про це.

Сам священик в цей час вже служив духівником-сповідальником в будинку для літніх людей (інтернат святого Киліана був закритий в 1978 році). Він був тимчасово відчужений від своїх обов'язків. У ході розгляду він зізнався в розтлінні малолітніх.

Не дивлячись на позбавлення сану, його залишили членом ордена "Місіонерів Святого сімейства", він житиме в монастирі – в якому не розкривається – і підкорятися строгому регламенту: йому забороняється будь-яке спілкування з дітьми, він також не зможе приймати візити в своїй келії, а залишати монастир йому дозволено лише після наради з братією.

Орден "Місіонерів Святого сімейства" був заснований в 1895 році французьким священиком Жаном Бертье. Його головною метою стала підготовка нових місіонерів з мирян, які потім повинні були вирушати проповідувати Євангеліє в регіони, куди ще не прийшло християнство.

Читайте також:

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

Паралізований педофіл 7 років ґвалтував власних дітей

Подружжя педофілів 4 роки ґвалтувало власних дітей

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: