Папа Римський прилетів до Африки розповідати про шкоду презервативів

Папа Римський приїхав розповідати молодим африканцям, що кращим засобом боротьби з епідемією СНІДу є чесноти, а не презервативи. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Папа Римський Бенедикт XVI здійснює свій перший візит до Африки. В Камеруні понтифік виступив перед президентом країни та тисячами мешканців, які зібралися його зустрічати в міжнародному аеропорту.

"Це - земля життя, земля миру", - зазначив глава Римо-католицької церкви. Він нагадав, як представники Камеруну та Нігерії шляхом переговорів знайшли спосіб вирішити суперечності щодо півострова Бакассі.

"Це земля молодих, які повні життєвої сили і прагнення побудувати справедливіше і мирне майбутнє", - заявив Бенедикт XVI.

"Невипадково цю країну називають "Африкою в мініатюрі", тут понад 200 різних етнічних груп живуть в гармонії і в єднанні один з одним", - додав він.

Понтифік закінчив своє звернення словами: "Господи, благослови Камерун. Господи, благослови Африку".

В столиці Камеруну, Яунді, він має намір пробути до п'ятниці. Окрім Камеруну, Бенедикт XVI відвідає Анголу, де цими днями відзначається 500-річчя євангелізації країни.

До кінця року у Ватикані планується велика конференція, присвячена ролі католицької церкви в житті Африки.

Бенедикт XVI під час поїздки має намір виступити перед молодими католиками з роз'ясненням своєї позиції з приводу боротьби зі СНІДом.

Він вже висловив думку, що безкоштовна роздача презервативів не є вирішенням проблеми. За словами Папи, трагедію СНІДу не "можна подолати за допомогою одних грошей". Він бачить вихід в стриманості, "духовному і людському пробудженні" і "дружньому відношенні до страждальників".

Аналогічні погляди Бенедикт XVI висловив у розмові з африканськими єпископами, що відвідали Ватикан в 2005 році. Тоді він також сказав, що кращим засобом боротьби з епідемією є стриманість і чесноти, а не презервативи.

Читайте також:

Ватикан узаконив сексуальну дискримінацію в пеклі

Папа Римський відкриє канал на YouTube

Папа Римський хоче уберегти світ від гомосексуалістів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: