Папа Римський приїхав з апостольським візитом на Ближній Схід

Бенедикт XVI розпочав "паломництво миру" до Йорданії, Ізраїлю та Західного берегу Йордану. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Папа Римський Бенедикт XVI в п'ятницю, 8 травня, приїхав до йорданської столиці Аммана з триденним апостольським візитом.

У трапа літака понтифіка зустріли король Йорданії Абдалла II і королева Ранія. На льотному полі вишикувалася почесна варта військ, оркестр королівської гвардії виконав державні гімни Йорданії і Ватикану.

Це перша поїздка Бенедикта XVI на Святу землю як голови Католицької церкви. Своїм візитом він має намір підтримати нечисленні християнські общини Близького Сходу і налагодити діалог з мусульманами і іудеями.

Поїздка, яку сам понтифік називає "паломництвом миру", триватиме вісім днів. За цей час Папа відвідає Йорданію, а потім Ізраїль і Західний берег.

Одразу ж після приїзду до Аммана римський первосвященик попрямував до місцевого добродійного християнського центру соціальної реабілітації інвалідів "Регіна Пачис", організованого під егідою латинського патріарха Єрусалимського.

Резиденція Папи розташовуватиметься в приміщенні нунціатури (посольства) Святого Престолу в Аммані.

Окрім сходження на священну гору Нево, пов'язану з ім'ям пророка Мойсея, програма візиту Бенедикта XVI в цю арабську країну передбачає закладку першого каменя католицького університету в стародавньому місті Мадаба і відвідини мечеті, спорудженої на згадку про короля Хусейна Бен Талале.

Очікується, що під час візиту Бенедикт XVI закликатиме до миру між палестинцями та ізраїльтянами і виступить на підтримку створення палестинської держави.

Також Папа проведе недільну месу на міжнародному стадіоні Аммана і проведе зустріч з ісламським духівництвом.

Бенедикт XVI намагається зміцнити зв'язки з мусульманськими і іудейськими лідерами після того, як декілька його висловів викликали обурення представників цих релігій.

Раніше ісламістські лідери Йорданії зажадали, щоб Папа офіційно вибачився за свій виступ в 2006 році, в якому він пов'язав іслам з насильством. Понтифік вже казав, що "глибоко жалкує" з приводу реакції, яку викликали його вислови. За його словами, використана ним цитата не відображала його власної думки. Утім, мусульмани бажають офіційних вибачень.

Читайте також:

Таліби просять Папу Римського припинити поширення християнства

Ватикан продав церкву "Червоному дияволу"

Папа Римський одягнув "арафатку"

Ватикан розсекретив змову Адольфа Гітлера

Папа Римський прилетів до Африки розповідати про шкоду презервативів

ВідеоПапа Римський приїхав до Йорданії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: