Папа Римський просить не поливати кров'ю Батьківщину Христа

Понтифік закликає Ізраїль та ХАМАС скласти зброю та піти шляхом переговорів.

Глава римської католицької церкви Бенедикт XVI засудив "безконечне кровопролиття на Святій Землі" і закликав усі залучені до конфлікту сторони припинити насильство.

У своїй недільній проповіді перед паломниками на площі Святого Петра, Папа Римський заявив, що він глибоко засмучений "загибеллю і пораненнями людей, втратою їх майна, стражданнями і сльозами народів, що стали жертвами цієї трагічної низки нападів і відповідної реакції на них".

Він знову повторив думку, що шлях переговорів може замінити насильство.

"Батьківщина Ісуса Христа не може більш виносити це безконечне кровопролиття, - заявив понтифік. - Я прошу покласти край насильству, гідному засудження у всіх своїх проявах, і сподіваюся на відновлення перемир'я в секторі Газа".

Він закликав лідерів обох сторін проявити "людяність і мудрість" і "не залишати невипробуваних шляхів ненасильницького виходу з ситуації, що склалася".

Як відомо, Бенедикт XVI має відвідати Святу Землю у травні 2009 року. Якщо цей візит не буде скасований, він стане першим паломництвом Папи до Ізраїлю і Палестинської Автономії.

Нагадаємо, з суботи Ізраїль проводить військову операцію проти ХАМАСу. За останніми даними, кількість загиблих у секторі Газа сягла 310 людей, понад 800 людей поранені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: