Папа Римський вибачився перед жертвами ірландських священиків-педофілів

Папа Римський Бенедикт XVI вибачився перед ірландськими католиками, нагадавши, що у злочинах педофілів винні і єпископи, які приховували гріх.

Папа Римський Бенедикт XVI у своєму пастирському посланні, опублікованому в суботу, 20 березня, попросив прощення у жертв ірландських священиків-педофілів.

У листі, адресованому ірландським католикам, він розповів про те, що ці жертви почувають себе зрадженими церквою.

Він також заявив, що порушення допускали і єпископи, не реагували належним чином на повідомлення про такі порушення.

В минулому році була опублікована доповідь, в якій високопоставлені фігури в керівництві ірландської католицької церкви піддавалися критиці за спроби приховати сотні випадків спокушання малолітніх священиками.

Минулого тижня стало відомо, що нинішній голова ірландської католицької церкви кардинал Шон Брейді визнав, що був присутній на двох зустрічах, де підлітків, які зазнали сексуальних домагань, змушували підписати обітницю мовчання.

Після цього визнання від нього навіть зажадали скласти сан, однак Брейді відповів відмовою.

У колах римсько-католицької церкви дедалі гучніше лунають голоси про обітницю безшлюбності, яка штовхає священиків на гріховні вчинки. Віденський кардинал Крістоф Шенборн закликав церкву відкрито обговорити проблему целібату. Його ініціативу підтримали німецькі єпископи.

У той же час сам Папа Римський Бенедикт XVI відповів на заклики відмінити целібат рішучою відмовою. За його словами, безшлюбність католицьких священнослужителів є подарунком Бога, і не повинна бути принесеною в жертву віянням часу.

Читайте також:

Папа Римський допоможе священикам-педофілам покаятися

Католицька церква Ірландії відкупилася від жертви священика-педофіла

Священики-педофіли прикривають свої збочення рясою

Папа Римський позбавив сану священика-педофіла

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: