Папа Римський відслужив месу в Назареті

Десятки тисяч християн зібралися на месу, яку Бенедикт XVI відслужив у Назареті. Темою проповіді стали святість сім'ї та родинні цінності. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Папа Римський Бенедикт XVI в четвер відслужив останню месу свого паломництва на Святу Землю. Помолитися з понтифіком в ізраїльському Назареті зібралися понад 35 прочан, як місцевих християн, так і паломників.

Місцем проведення меси став величезний амфітеатр, побудований на схилі описаної євангелістами Гори стрибка (Ар а-Кфіца). Ця гора відома тим, що з її кручі Христос, рятуючись від переслідувачів, перенісся в містечко Капернаум на озері Кінерет (нині зруйноване місто, на Галілейському морі).

Проповідь понтифіка була присвячена в основному сімейним цінностям. До речі, саме у Назареті, за Біблією, ангел сповістив діві Марії про майбутнє народження Ісуса, тут пройшли і дитячі роки Христа.

Глава католицької церкви говорив про "святість сім'ї, яка, за планом Божим, будується на довічній вірності чоловіка і жінки, освяченій шлюбною угодою і прийняттям від Бога дару нового життя".

"Як сильно чоловіки і жінки наших днів потребують засвоєння цієї фундаментальної істини, яка лежить в основі суспільства, як важливо створення пар, що скріпляють узами шлюбу, для формування здорової свідомості, будівництва цивілізації любові", - сказав Бенедикт XVI.

Після проповіді Папа Римський відвідав Грот Благовіщення в Назареті, над яким побудований найбільший на Близькому Сході католицький храм. Потім він зустрінеться з прем'єр-міністром Біньяміном Нетаньяху і обговорить стан католицької церкви в Ізраїлі.

Бенедикт XVI почав своє апостольське паломництво по Святій землі 8 травня в Йорданії. В Аммані він також провів масову месу на міжнародному стадіоні. Потім Папа відвідав святі місця Єрусалиму і Віфлєєма, провів меси в Кедронській долині у підніжжя Олійної гори і на Ясельній площі. В п'ятницю він завершить паломництво молитвою в єрусалимському Храмі Гроба Господнього.

Читайте також:

Алі Агджа, який стріляв у Папу Римського, хоче перейти в християнство

Глава шаріатських судів зірвав виступ понтифіка в Єрусалимі

Папа Римський в Ізраїлі закликав до створення Палестини

Папа Римський приїхав з апостольським візитом на Ближній Схід

ВідеоПапа Римський відслужив месу в Назареті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: