Папа Римський звернувся до світу з різдвяним посланням

Попри нічний інцидент у соборі Святого Петра, понтифік Бенедикт XVI традиційно звернувся з посланням "Городу і миру".

Папа Римський Бенедикт XVI опівдні зачитав своє традиційне різдвяне послання "Urbi et Orbi" ("Місту і миру"), привітавши усіх віруючих зі святом Різдва Христова.

Звертаючись до людей з балкона собору Святого Петра у Ватикані, понтифік оголосив благу звістку про народження Христа: "Сьогодні нам засіяє світло. Бо для нас народився Господь".

Папа Римський підкреслив, що "у Церкви немає страху, тому що це Дитя - її сила". "І сьогодні, коли сім'ї людської глибоко торкнулася гостра економічна криза, а ще раніше - моральна (криза), а також хворобливі рани воєн і конфліктів, Церква повторює услід за волхвами: підемо до Вифлеєму і там знайдемо нашу надію", - сказав він.

У своєму різдвяному посланні Бенедикт XVI закликав до миру і злагоди у всьому світі, приділивши першочергову увагу ситуації на Святій землі, Іраку і на Близькому Сході в цілому. Він, зокрема, закликав жителів Святої землі "відмовитися від логіки насильства і помсти", щоб з новими силами продовжити рух до мирного співіснування.

Припинити протистояння він запропонував і громадянам Іраку, звернувши особливу увагу на становище невеликої християнської общини цієї країни, яка страждає від насильства і несправедливості.

Від імені Церкви Бенедикт XVI також закликав надавати притулок всі, хто змушений залишати рідну землю в результаті голоду, нетерпимості і природних катаклізмів.

Після завершення різдвяного звернення, Бенедикт XVI під радісні вигуки і аплодисменти за традицією привітав вірян з Різдвом 65-ма мовами світу.

Попри нічний інцидент в соборі Святого Петра, Папа Римський виглядає абсолютно спокійним, хоч і декілька втомленим.

Нагадаємо, перед самим початком нічної різдвяної меси жінка несподівано перестрибнула через загороди, кинулася до Бенедикта XVI і схопила його за одяг. 82-річний понтифік не утримався на ногах і впав.

Йому одразу ж допомогли піднятися, і він на чолі урочистої процесії пройшов до вівтаря собору і очолив богослужіння.

Як з'ясувалося, винуватиця інциденту - 25-річна Сузанна Майоло, яка має швейцарське і італійське громадянство. За даними Ватикану, у жінки проблеми з психікою, і після нападу вона була госпіталізована для проходження обов'язкового лікування. Жінка не була озброєна і, судячи з усього, хотіла просто обійняти понтифіка.

Читайте також:

Мільйони християн відзначають Різдво

Фанатку, яка напала на Папу Римського, госпіталізували

Під час різдвяної меси божевільна напала на Папу Римського

Сніговий шторм у США зірвав різдвяні меси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: