Папа Римський дозволив презервативи, але "в певних випадках"

Папа навів приклад, коли без презервативів не обійтися: "Є певні категорії людей (яким слід користуватися презервативами), наприклад жиголо".

 Папа Римський Бенедикт XVI вважає, що використання презервативів може бути виправдане "в певних випадках". Ця думка Папи, який раніше дуже негативно ставився до засобів контрацепції, наводиться в збірнику інтерв'ю з понтифіком. Збірник ще не вийшов у продаж (це станеться 23 листопада), але ЗМІ стали відомі деякі уривки з нього.

На думку Бенедикта XVI, віруючим слід використовувати презервативи в тих випадках, коли, наприклад, існує небезпека зараження ВІЛ-інфекцією або венеричними захворюваннями.

Папа навів приклад, коли без презервативів не обійтися: "Є певні категорії людей (яким слід користуватися презервативами), наприклад жиголо".

Тим не менш понтифік як і раніше вважає використання контрацептивів не лише аморальним, а й малоефективним засобом запобігання.

До цих пір, нагадаємо, Католицька церква виключно невтішно відгукувалася про презервативи та інших засобах контрацепції, вважаючи їх гріховними. У Ватикані стверджували, що в боротьбі з хворобами, що передаються статевим шляхом, немає нічого кращого стриманості. Бенедикт XVI також неодноразово піддавав критиці засоби контрацепції.

Широкий резонанс викликала його промова в Камеруні. У березні 2009 року під час свого першого візиту до Африки понтифік заявив, що розповсюдження презервативів не тільки не допомагає вирішити проблему СНІДу, а й сприяє погіршенню ситуації.

Читайте також:

Терорист Агджа: замах на Папу Римського оплатив Ватикан

В Україні ситуація зі СНІДом гірша, ніж в Африці

Секс-рекорд: 25-річна британка переспала з 5 тисячами чоловіків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: