Папа Римський особисто представив новий сайт Ватикану в Twitter

Папа Бенедикт XVI вперше самостійно написав повідомлення на власній сторінці в соцмережі.

Папа Римський Бенедикт XVI анонсував запуск новинного сайту Ватикану news.va, власноруч написавши повідомлення в твіттері.

Понтифік вже давно має власний обліковий запис в соцмережі. Однак особисто Папа написав повідомлення в інтернеті вперше.

Згідно вихідних даних, твіт був написаний за допомогою офіційного клієнта Twitter для iPad. "Дорогі друзі! Я тільки що запустив News.va. Благословенний Бог наш Ісус Христос! Молюся за вас і благословляю, Бенедикт XVI", - йдеться в повідомленні.

Запуск нового ресурсу приурочений до 60-річної річниці посвячення папи Бенедикта XVI. News.va об'єднує в собі всі медіаресурси Ватикану, зокрема, радіостанцію і канал на відеохостингу YouTube, а також ретранслює повідомлення з соціальної мережі Facebook і мікроблога на Twitter.

Раніше основним представництвом Ватикану в інтернеті був сайт vatican.va, запущений в 1995 році ще за колішнього Папу Іоанна Павла II.

"Папа трохи боїться усіляких технологічних новинок. ТА ми йому допомогли. І тепер він відкрив для себе новий спосіб комунікації з вірянами. Йому сподобався планшетний комп'ютер", - сказав голова Ради зв'язків з громадськістю понтифікату Тадеус Джонс.

Читайте також:

Mercedes таємно готує унікальне авто для Папи Римського

Папа Римський вперше подзвонив в космос

Папа Римський зізнався, що був членом нацистської організації

Папа Римський зняв з євреєв провину за розп'яття Христа

ВідеоПапа Римський особисто представив новий сайт Ватикану в Twitter

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: