Папа Римський пообіцяв спеціальну індульгенцію вірянам через пандемію коронавірусу

Папа Римський пообіцяв спеціальну індульгенцію вірянам через пандемію коронавірусу

Фото: Associated Press

Франциск також оголосив наступний 2021 роком святого Йосифа.

Папа Римський Франциск пообіцяв спеціальну індульгенцію вірянам через пандемію коронавірусу, а також оголосив наступний 2021 роком святого Йосифа.

Про це повідомляє VaticanNews.

Зазначається, що особливий рік триватиме від 8 грудня 2020 до 8 грудня 2021 року. Його Франциск оголосив з нагоди 150-річчя проголошення святого Йосипа покровителем Вселенської церкви. Апостольська пенитенциарія видала указ про надання спеціальних індульгенцій на час особливої року.

Віряни матимуть можливість отримати прощення гріхів вдома чи в іншому місці перебування. Повна індульгенція буде надаватися традиційно: сповідь, причастя і молитва. Ініціатива пов'язана з тим, що під час пандемії багато людей змушені перебувають на самоізоляції.

Протягом цього періоду віряни матимуть можливість присвятити себе "молитві та добриим справам, щоб отримати за допомогою святого Йосипа розраду і полегшення від серйозних людських і соціальних негараздів, які терпить сучасний світ сьогодні".

Як повідомлялося, різдвяну ялинку запалили у Вифлеємі. Святкове дерево вже за традицією поставили навпроти Храму Різдва Христового. На верхівку встановили різдвяну зірку і прикрасили ялинку сотнями червоних та білих вогників. Через пандемію коронавірусу кількість присутніх на урочистостях була обмежена. Хоча зазвичай за дійством спостерігає натовп людей. 

Символ надії: у Віфлеємі запалили різдвяну ялинку

Символ надії: у Віфлеємі запалили різдвяну ялинку

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація