Папа Римський уперше на власні очі побачив жахи Освенциму. Фоторепортаж

Понтифік пробуде у Польщі до 31 липня. 

Папа Римський Франциск помолився в колишньому нацистському концентраційному таборі "Аушвіц" у Польщі. Крім того, під час візиту до Освенцима, Папа має намір зустрітися з в'язнями табору, які вижили, і з поляками, які ризикували життям, щоб приховати євреїв від нацистів.

Зазначимо, це перший візит понтифіка до Польщі. Через ворота з написом "Аrbeit Macht Frei" Франциск також пройшов сам. Понтифік прибув до Польщі, де відначають 1050-річчя з дня прийняття християнства, 27 липня і пробуде там до 31 липня.

Концентраційний табір Аушвіц-Біркенау" розташовувався поблизу польського міста Освенцім, за 60 км на захід від Кракова. Він був одним із найбільших і таких, що проіснували найдовше,  нацистських таборів смерті, тому став одним із головних символів Голокосту.

За різними оцінками, в ньому загинуло від 1,4 до 5 млн осіб, переважна більшість із яких – євреї. На території табору 1947 року був створений музей.

Папа Римський Франциск вперше відвідав колишній нацистський табір смерті Освенцим

Понтифік пройшов через ворота найвідомішого нацистського табору смерті Освенцим в п'ятницю, 29 липня, на третій день свого візиту до Польщі. Після прибуття в табір, Франциск увійшов в камеру святого Максиміліана Кольбе, який віддав своє життя за одного з в'язнів. Понтифік не промовив жодного слова, крім привітань до людей, які вийшли живими із Освенцима. І на прикінці він помолився біля "Стіни смерті".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: