Папа Римський висловився щодо розпусти Берлусконі

Бенедикт XVI сказав, що офіційні особи повинні подавати переконливий моральний приклад.

Папа Римський відреагував на звинувачення в розпусній поведінці, висунуті на адресу прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі. Бенедикт XVI сказав, що офіційні особи повинні подавати переконливий моральний приклад.

"Суспільство і державні інститути повинні знов знайти свою душу, мораль і моральні корені", - сказав Папа, виступаючи в Римі перед аудиторією, в який були високі поліцейські чини.

Римський первосвященик не назвав на ім’я особу, яку він повчав, однак присутні зробили висновок, що він мав на увазі саме Берлусконі.

Ватикан довго не коментував секс-скандал навколо прем'єра. Але 20 січня з Ватикану все-таки пішов перший коментар, і він був критичним. Державний секретар Ватикану кардинал Тарчізіо Бертоне заявив, що Католицька церква розділяє заклопотаність, висловлену президентом Італії Джорджіо Наполітано.

Наполітано в четвер заявив, що в нинішні часи суворої економії і самообмеження від громадських діячів очікується більше "тверезості і відповідальності". Для правоцентристського уряду країни вкрай важлива підтримка католицької церкви.

Італійського прем'єра підозрюють в тому, що він займався сексом з неповнолітньою повією. З цього приводу міланська прокуратура викликала його для дачі свідчень, але він на допит не з'явився.

Читайте також:

Берлусконі підозрюють в організації терактів

Папа Римський дозволив презервативи, але "в певних випадках"

Поліція випадково підслухала телефонні розмови Папи Римського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: