Папа Римський визнав "страхітливі" проблеми католицької церкви

Понтифік визнав, що сьогодні католицька церква переживає часи найбільшого переслідування, і все через проблеми в самій церкві та гріхи священнослужителів.

Папа Римський Бенедикт XVI вважає, що католицька церква в наші дні відчуває найбільше за всю свою історію переслідування. Понтифік підкреслив, що причини і приводи до цього міститися в самій церкві, а не йдуть ззовні.

Глава католицької церкви підкреслив, що в даний час Святий Престол знаходиться на страхітливому шляху. Папа закликав усіх покаятися та очиститися в цій вірі у Христі.

Одне зі своїх найрізкіших висловлювань щодо Вселенської церкви Папа проголосив на борту літака на шляху до Португалії. Туди Бенедикт XVI прибув 11 травня з апостольським візитом. Спецлітак авіакомпанії Альіталіа приземлився в Лісабонському аеропорту, незважаючи на те, що в останні дні над Португалією поширилася хмара вулканічного попелу. Ще вночі аеропорт був закритий.

Понтифік пробуде в Португалії 4 дні. Плануються публічні виступи, зустрічі з віруючими, меси, а також відвідування португальських святинь.

Нагадаємо, що турецький терорист Алі Агджа, який в 1981 році вчинив замах на Папу Римського Іоанна Павла II, попросив уряд Португалії дозволити йому супроводжувати нинішнього голову Ватикану Бенедикта ХVI під час візиту до Португалії.

Як повідомив адвокат Алі Оджан, офіційний Лісабон дозволу не дав. Колишній терорист 13 травня хотів би разом з Бенедиктом ХVI здійснити паломництво до Фатіми - португальського селища, де в 1917 році трьом пастушкам явилася Богоматір.

Після замаху на Папу Римського Алі Агджа провів 29 років у в'язниці. Терорист заявив про каяття і перейшов з ісламу в католицизм. Після виходу на волю, яке сталося чотири місяці тому, він мешкає на батьківщині, в Туреччині, але попросив надати йому португальське громадянство.

Читайте також:

Турецький терорист хоче супроводжувати Папу Римського до Португалії

На Папу Римського подали до суду за сексуальне насильство

Папа Римський заснув під час меси

Папа Римський пробачив The Beatles всі їхні гріхи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: