Папа Римський вперше призначив жінку на посаду в Державний секретаріат Ватикану

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Франческа Ді Джованні стала заступницею державного секретаря Святого престолу.

Папа Римський Франциск призначив жінку на посаду в Державний секретаріат Ватикана, повідомляє Associated Press.

Франческа Ді Джованні стала заступницею державного секретаря Святого престолу. 66-річна юристка стала першою в історії жінкою, яка отримала керівну посаду в найважливішому офісі Ватикана - Державному секретаріаті. Він курує внутрішню бюрократичну роботу та дипломатичні відносини з іншими країнами.

Новопризначена заступниця держсекретаря Джованні куруватиме відносини Ватикану з ООН та іншими міжурядовими організаціями. За її словами, рішення Франциска виявило його увагу до жінок. "Я сподіваюся, що те, що я жінка, може позитивно відбитися на поставлених завданнях", - сказала вона.

Наразі жінки у Ватикані вже займають кілька важливих посад. Папа Римський Франциск виступає за поступове розширення ролі жінок у Ватикані. 

Як повідомлялося, Папа Римський "у відставці" Бенедикт XVI порушив свою мовчанку, аби заявити про необхідність безшлюбності духовенства. У цей час Папа Франциск саме роздумує про його скасування у виняткових випадках. Бенедикт написав книжку "З глибини наших сердець: священство, безшлюбність і криза католицької церкви" разом зі своїм колегою-консерватором, гвінейським кардиналом Робертом Сарою. Видання книжки може вважатися спробою колишнього Папи публічно вплинути на рішення Франциска, який незабаром має ухвалити рішення щодо целібату. 

Відео Розкол у Ватикані: чому Бенедикт XVI критикує чинного понтифіка Франциска

Ледь вщух ґвалт навколо британської королівської родини, як затрусило Ватикан. Стовпи західної цивілізації – монархія і католицизм, британська королева і Папа Римський - у зоні турбулентності. Тому давайте розбиратися, навіть якщо не католики і ніколи не були в Римі, у чому конфлікт між чинним Папою Римським Франциском та почесним понтифіком Бенедиктом XVI.  

Розкол у Ватикані: чому Бенедикт XVI критикує чинного понтифіка Франциска

Залиште свій коментар

Вибір редакції