Папа Римський закликав батьків із розумінням ставитись до ЛГБТ-дітей

За його словами, батьки не повинні ігнорувати їхню сексуальну орієнтацію.

Папа Римський закликав батьків ЛГБТ-дітей не засуджувати їх, а намагатися зрозуміти, дати їм право на самовираження.

Про це він заявив під час візиту до Ірландії, відповідаючи на запитання ЗМІ, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

"Я би сказав спочатку, що треба молитися, не засуджувати, спілкуватися, зрозуміти, дати їм простір, дати їм спосіб самовиразитися", - заявив він.

За словами голови католицької церкви, гомосексуальні люди були завжди, а батьки таких дітей не повинні ігнорувати їхню орієнтацію, бо це буде нестачею батьківської чи материнської турботи. Він вважає, що батьки, які виганяють дітей з дому через їхню орієнтацію, з моральної точки зору чинять неправильно, адже кожна дитина має право на сім’ю.

Раніше Папа Римський Франциск вже виступав на підтримку ЛГБТ-спільноти. Наприкінці травня під час візиту до Чилі він провів кілька днів із Хуаном Карлосом Крузом, який пережив сексуальне насильство від священика. Під час приватної бесіди Папа Римський розповів, що, на його думку, Бог створив та любить геїв такими, якими вони є. Франциск також додав, що гомосексуали мають приймати себе та не зважати на думку суспільства.

Відео Батьки ЛГБТ-дітей мають не засуджувати їх, а намагатися зрозуміти - Папа Римський

Про це заявив Папа Римський, відповідаючи на питання преси після візиту до Ірландії. Голова католицької церкви наголосив - гомосексуальні люди були завжди, і батьки таких дітей не мають ігнорувати їхню орієнтацію, бо це свідчитиме про недостатнє батьківське чи материнське піклування. 

Батьки ЛГБТ-дітей мають не засуджувати їх, а намагатися зрозуміти - Папа Римський

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів