Папа Римський закликав до діалогу християн, іудеїв і мусульман

Франциск назвав християн та іудеїв братами.

Папа Римський Франциск відвідав головну синагогу в Римі, яка розташована на березі Тібру.

У ході візиту понтифік назвав християн та іудеїв братами.

"З ворогів і незнайомих людей ми перетворилися на друзів і братів. У діалозі євреїв і християн існує унікальна зв'язок", — заявив Франциск, закликавши до миру в Європі, на Святій землі, Близькому Сході і в Африці.

Глава Римсько-католицької церкви різко засудив антисемітизм і закликав до діалогу між прихильниками християнства, іудаїзму та ісламу. 

Зустріч Папи Римського з іудейською громадою Італії та представниками євреїв з-за кордону тривала близько півтори години.

Це перший візит Франциска в синагогу після обрання і третій за всю історію латинської церкви. До Франциска синагогу Риму відвідували його попередники Бенедикт XVI і Іоанн Павло II.

Нагадаємо, що раніше Папа Франциск благословив католиків світу на рік милосердя українською іконою.

Стародавній образ XVII століття походить з собору Української греко-католицької церкви у польському місті Ярослав. Ікону вважають чудодійною, адже вона єдина вціліла у храмі під час пожежі.

Як уже повідомлялося, напередодні католицька церква почала "рік індульгенцій".

Папа Римський вперше прилетів до США

Папа Римський виступив з промовою перед мігрантами

На площі святого Петра, аби послухати звернення понтифіка до дня біженця, який відзначили католики, зібралося кілька тисяч людей. Папа Франциск закликав втікачів не втрачати надію. Він неодноразово закликав світових лідерів допомагати мігрантам.  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: