Папа Римський закликав поляків з покірністю та надією пережити повінь

Бенедикт XVI звернувся до поляків із закликом сприймати з вдячністю не лише добро від Господа, а й таке лихо, як повінь.

Папа Римський Бенедикт XVI закликав поляків з покірністю і надією пережити повінь.

Перед традиційною недільною полуденною молитвою "Ангел Господній" понтифік звернувся з вікна свого кабінету до присутніх на площі святого Петра польських прочан їхньою рідною мовою.

Наголосивши, що він особливо молиться про потерпілих під час стихійного лиха, Бенедикт XVI закликав пережити його з покладанням надії на Пресвяту Трійцю, торжество якої в неділю відзначає Католицька Церква.

Папа Римський нагадав полякам біблейський вірш з Книги Іова: "Невже добре ми прийматимемо від Бога, а злого не прийматимемо?"

Понтифік підкреслив, що "все в світі обійняте Божим планом порятунку", тому трагедія втрат не може затьмарити радість надії.

Бенедикт XVI направив потерпілим від повені в Польщі 50 тисяч євро як свою особисту пожертву. Понтифік висловив побажання, щоб кошти були направлені в єпархії, населення яких найбільше постраждало від стихійного лиха.

За даними католицької добродійної організації Caritas ("Милосердя"), під час повені було затоплено близько 19 тисяч будинків, деякі з них знесло з фундаментом, так що вони не підлягають відновленню. В цілому житла позбулися майже 70 тисяч людей.

Читайте також:

Україна виділила Польщі 5 млн грн на боротьбу з повінню

Польща виділила 600 млн дол. на ліквідацію наслідків повені

Винуватцями руйнівних повеней в Польщі стали бобри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: