Папа Римський закликав скасувати смертну кару у всьому світі

Навіть у злочинців є право на життя, яке дане Богом - Франциск.

Папа Римський Франциск закликав усіх світових лідерів продемонструвати свою мужність і не приводити цьогоріч смертних кар.

Виступаючи перед паломниками на площі Св. Петра в Римі, Папа сказав, що заповідь "не вбий" стосується всіх - як невинних, так і злочинців.

"Навіть у злочинців є право на життя, яке дане Богом", - сказав Франциск.

Він також закликав не тільки скасувати смертну кару, але і поліпшити умови утримання ув'язнених у в'язницях.

З початку свого перебування на посаді Папа Франциск не раз виявляв інтерес до долі ув'язнених, він регулярно відвідує тюрми.

Нагадаємо, що 12 лютого Папа Римський Франциск і патріарх Російської православної церкви Кирило провели історичну зустріч на Кубі. Центральною темою спілкування предстоятелів церков стали гоніння на християн. В результаті зустрічі папа і патріарх підписали спільну заяву. У підсумковій декларації зустрічі Франциска і Кирила згадана Україна. Нашій державі в документі присвячено два окремих пункту. В одному з них йдеться про зусилля церкви для припинення кровопролиття на Донбасі, в іншому - про необхідність подолання розколу православної громадськості України.

Представники Української греко-католицької церкви скептично оцінили зустріч Папи Римського Франциска з патріархом Російської православної церкви Кирилом, а текст декларації, яку підписали Папа і патріарх, розчарував греко-католиків.

"Сьогодні багато хто звертався до мене з цього приводу і говорили, що почувають себе зрадженими Ватиканом, розчаровані половинчастістю правди в цьому документі і навіть непрямою підтримкою з боку апостольської столиці агресії Росії проти України. Я, звичайно, розумію ці почуття", - зазначив предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

Крім того, і в Української православної церкви Київського патріархату висловили розчарування з приводу декларації.

ВідеоПапа Римський та Дональд Трамп влаштували заочну дуель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: