Папа Римський зустрівся з королевою Єлизаветою II

Папа Римський приїхав з історичним візитом до Британії. Він заявив, що викриті у педофілії священики "страждають від невиліковного захворювання".

Папа Римський Бенедикт XVI під час свого першого офіційного візиту до Великобританії зустрівся з королевою Єлизаветою II.

В аеропорту понтифіка вітав чоловік королеви герцог Единбурзький, а зустріч з монархинею відбулася у Холірудському палаці в Единбурзі.

Дорогою до Британії в літаку Папа спілкувався з журналістами. Він визнав факти незадовільної роботи Ватикану з випадками проявів педофілії в середовищі священиків. За словами Бенедикта XVI, пріоритетне завдання церкви зараз - допомогти жертвам насильства і відновити їхню довіру.

Глава католиків також заявив, що викриті у педофілії священики не повинні надалі мати контактів з дітьми, оскільки пастори "страждають від захворювання, невиліковного простим благоволінням".

У Британії католики становлять усього 10% населення, і приїзд Папи Римського викликав бурхливу реакцію в суспільстві. Багато британців вийшли протестувати проти політики Ватикану щодо гомосексуалістів, абортів і контрацептивів.

Тим не менш, представники понтифіка запевняють, що візит Бенедикта XVI ставить своєю метою підкреслити значення віри для всіх членів сучасного суспільства.

Після зустрічі з королевою запланований урочистий проїзд Папи вулицями міста, після чого Бенедикт XVI попрямує в Глазго, де проведе месу під відкритим небом. Ввечері Папа Римський прибуде до Лондона і наступні два дні буде зустрічатися з релігійними та політичними лідерами і католицькими групами, а також проведе месу.

Читайте також:

Папа Римський починає історичний візит до Британії

Папа Римський засудив гомосексуальні шлюби

Папа Римський заснув під час меси (відео)

У Британії збираються заарештувати Папу Римського

ВідеоПапа Римський зустрівся з королевою Єлизаветою II

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: