Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Папа Римський зустрівся з засновником Instagram і обговорив силу зображення

За три години пост зібрав більше восьми тисяч позначок "подобається".

Папа Римський Франциск зустрівся з генеральним директором і співзасновником соцмережі Instagram Кевіном Систромом.

Фотографію із зустрічі Систром опублікував в Instagram.

Фото супроводжує короткий текст. У ньому говориться, що менеджер і понтифік зустрілися, щоб обговорити "силу зображення", яка здатна об'єднувати людей різних культур, що говорять на різних мовах.

За три години пост зібрав більше восьми тисяч позначок "подобається".

Нагадаємо, що 12 лютого Папа Римський Франциск і патріарх Російської православної церкви Кирило провели історичну зустріч на Кубі. Центральною темою спілкування предстоятелів церков стали гоніння на християн. В результаті зустрічі папа і патріарх підписали спільну заяву. У підсумковій декларації зустрічі Франциска і Кирила згадана Україна. Нашій державі в документі присвячено два окремих пункту. В одному з них йдеться про зусилля церкви для припинення кровопролиття на Донбасі, в іншому - про необхідність подолання розколу православної громадськості України.

Представники Української греко-католицької церкви скептично оцінили зустріч Папи Римського Франциска з патріархом Російської православної церкви Кирилом, а текст декларації, яку підписали Папа і патріарх, розчарував греко-католиків.

"Сьогодні багато хто звертався до мене з цього приводу і говорили, що почувають себе зрадженими Ватиканом, розчаровані половинчастістю правди в цьому документі і навіть непрямою підтримкою з боку апостольської столиці агресії Росії проти України. Я, звичайно, розумію ці почуття", - зазначив предстоятель УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук).

Крім того, і в Української православної церкви Київського патріархату висловили розчарування з приводу декларації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції