Папою Римським може стати африканець: після нього повинен настати кінець світу

Папою Римським може стати африканець: після нього повинен настати кінець світу

У XII столітті святий описав однією фразою правління кожного з 112 римських пап, починаючи з Целестина II і аж до Другого пришестя.

Наступний після Бенедикта XVI Папа Римський має стати останнім Папою перед кінцем світу. Про це говорить пророцтво Святого Малахії.

У XII столітті святий описав однією фразою правління кожного з 112 римських пап, починаючи з Целестина II (обраний в 1143) і аж до Другого пришестя. За найпоширенішим тлумаченням пророцтва, передостаннім Папою є нинішній глава католицької церкви Бенедикт XVI, який асоціюється з фразою "De Gloria Olivae" ("Від слави оливи").

Згідно пророцтву, при останньому Папі, "Петрові Римлянинові", відбудеться наступне: "Під час останніх гонінь на Святому Римському Престолі буде сидіти Петро Римлянин, який буде пасти овець серед безлічі роздирань; після цього місто семи пагорбів буде зруйноване, і Суддя страшний буде судити народ свій. Кінець".

При цьому найбільш вірогідним наступником Бенедикта XVI букмекери вважають кардинала Пітера Кодво Аппіаха Тарксона з Гани.

Читайте також: Папа Римський Бенедикт XVI шокував світ зреченням від престолу

Тим часом букмекери закликають робити ставки на те, хто змінить Папу Римського Бенедикта XVI, який оголосив про своє зречення, на святому престолі.

Ірландське букмекерське агентство Paddy Power пропонує поставити гроші не тільки на те, кого з кардиналів вибере конклав, але й на те, з якої країни буде новий Папа Римський і яке тронне ім'я він вибере собі. Найвірогіднішим наступником Бенедикта XVI ірландські букмекери вважають чорношкірого кардинала з Гани Пітера Кодво Аппіаха Тарксона - ставки на його кандидатуру приймаються з коефіцієнтом 5/4.

Читайте також: Бенедикт XVI залишок життя проведе в монастирі

У той же час найвірогіднішим місцем походження наступного Папи називається Італія (5/4), на другому місці Африка (2/1), на третьому - Канада (5/2).

В якості свого тронного імені новий понтифік, швидше за все, вибере ім'я Петро, хоча за традицією Папи ніколи не беруть собі це ім'я першого єпископа Риму.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів