Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До акції долучилася мер французької столиці.

Плакат із вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова з'явився на паризькій мерії. Голова міста Анн Ідальго підтримала встановлення банера на адміністративній будівлі у французькій столиці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Аби підтримати Сенцова, який голодує вже 78-й день, у Парижі цього тижня проведуть і показ документального фільму про українського політв'язня.

ВідеоЗвільніть Сенцова. На будівлі мерії у Парижі встановили банер на підтримку українського політв'язня

Звільніть Сенцова - плакат із такою вимогою з'явився на паризькій мерії. Голова міста Анн Ідальго підтримала встановлення банера на адміністративній будівлі у французькій столиці. Аби підтримати Сенцова, який голодує вже 78-й день, у Парижі цього тижня проведуть і показ документального фільму про українського політв'язня. Тим часом, матері іншого бранця Кремля - засудженого в одній справі з Сенцовим Олександра Кольченка - дозволили побачити сина. 

Звільніть Сенцова. На будівлі мерії у Парижі встановили банер на підтримку українського політв'язня

Тим часом, матері іншого бранця Кремля, засудженого в одній справі з Сенцовим, Олександра Кольченка, дозволили побачити сина. Лариса Кольченко вже прибула до Челябінська, де в колонії утримують Олександра. Родичам дозволили побути з ним три дні.

Як відомо, Сенцова затримали у 2014 році в Сімферополі за звинуваченням у начебто підготовці терактів на півострові та створенні в Криму осередку забороненого в Росії "Правого сектору". У 2015 році російський суд засудив режисера до 20 років позбавлення волі. Сенцова утримують у колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, більш відомій як "Білий ведмідь". У середині травня він оголосив голодування з вимогою звільнити "всіх українських політв'язнів", які перебувають у Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції