Паризький "Діснейленд" звинувачують в расизмі

Суд перевіряє документацію паризького "Діснейленду" за підозрою у расизмі.

Паризький "Діснейленд" звинувачують в расизмі
Суд вилучив у відділі кадрів паризького "Діснейленду" особисті справи співробітників, щоб перевірити їх на предмет ознак расизму.

Організація "SOS расизм" подала до суду скаргу, в якій говориться, що у своїй документації "Діснейленд" ділить співробітників на чотири категорії: африканці, північноафриканці, вихідці з країн Карибського басейну і європейці. "SOS расизм" стверджує, що "Діснейленд" нібито приймає на роботу переважно білих людей, обгрунтовуючи це тим, що більшість відвідувачів парку розваг - білі.

За словами борців з расовою дискримінацією, адміністрація "Діснейленду" вимагає, щоб вихідці з заморських департаментів Франції відзначали факт свого "заморського" походження в анкетах шукачів. На думку позивачів, це потрібно адміністрації для того, щоб "відсіювати" працівників з департаментів, де переважає чорношкіре населення.

Якщо достовірність представлених "SOS расизм" відомостей підтвердиться, адміністрацію "Діснейленду" чекає покарання. Французьке законодавство містить дуже жорсткі заборони на збір інформації про расову приналежність людей. Цю інформацію не можна збирати навіть з метою боротьби з дискримінацією.
 

Читайте також:

У США суддя заборонив чорношкірому одружитися на білій

Союзник Саркозі назвав французьких арабів "проблемою"

За підозрою у вбивствах в Криму затримали четверо скінхедів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: