Парламент Британії заблокував угоду про Brexit: три сценарії подальшого розвитку подій в одній картинці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Депутати не змогли відправити у відставку Терезу Мей.

Парламент Великої Британії у вівторок, 15 січня, провалив голосування за затвердження угоди про вихід країни з Європейського союзу. Наступного дня депутати також не змогли набрати необхідних голосів для оголошення вотуму недовіри уряду Терези Мей.

Тепер Велика Британія має величезний ризик вийти з ЄС без жодної угоди. Сам вихід запланований на 29 березня 2019 року. Протягом кількох днів прем’єр-міністр Тереза Мей повинна подати до парламенту новий проект угоди про Brexit.

Унаслідок цих голосувань вихід Британії з ЄС може піти за трьома сценаріями: дату виходу відтермінують, Велика Британія покине Євросоюз без жодної угоди або ж Brexit буде скасований.

сценарії виходу Британії з ЄС, Brexit, інфографіка
ТСН.ua

Нагадаємо, 10 грудня Європейський суд вирішив, що Велика Британія може в односторонньому порядку відмовитися від виходу з Європейського Союзу і відкликати відповідний документ з Європейської Ради.  

Ввечері 14 листопада уряд Великої Британії після понад п'яти годин переговорів дав "зелене світло" проекту угоди про вихід країни зі складу Євросоюзу. Перед тим текст угоди на технічному рівні запевнили представники від ЄС і Великої Британії. Через тиждень, 25 листопада, цю угоду затвердили лідери країн-членів ЄС, однак угоду могла заблокувати Іспанія, адже вимагала чіткості у питанні британської заморської території Гібралтару. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції