Парламент Естонії проголосував проти прем'єр-міністра та оголосив йому недовіру

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За це рішення проголосували 63 депутати, проти – 28 парламентарів.

В Естонії коаліція влади, яка складалася із трьох партій припинила своє існування.

У понеділок, 7 листопада, дві партії відмовилися співпрацювати з прем'єр-міністром Тааві Рийвасом.

Вже сьогодні, 9 листопада, парламент Естонії проголосував за оголошення недовіри прем'єр-міністру, повідомляє Postimees.

За це рішення проголосували 63 депутати, проти – 28 парламентарів.

"Партія реформ давно займається лише твором враження і політтехнологіями, а не реформами. Так, свого часу це був правильний вибір, але це було дуже давно. Розмови про поворот ліворуч не слід сприймати серйозно – реформісти відхилилися вліво", – вважає голова фракції Вільної партії Андрес Херкель.

Повідомляється, що соціал-демократи офіційно вже заявили, що починають консультації для формування нового уряду більшості. Їх підтримали і консерватори, обидві партії закликали Рийваса піти у відставку.

Своєю чергою, Рийвас вже кілька раз заявляв, що добровільно у відставку не подасть і надає перевагу вотуму недовіри – через можливість виступу перед парламентом.

Після винесення вотуму недовіри прем'єру, уряд в колишньому складі продовжить роботу, поки не буде затверджено новий кабінет.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас заявив, що Російська Федерація порушує міжнародний лад. Про це посадовець заявив під час прес-конференції у Варшаві з головою Ради міністрів Польщі Беатою Шидло. Зокрема, за словами Рийваса, Кремль порушує безпеку не лише у Сирії та Україні, а й в Балтійському морі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції