Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Парламент Франції ухвалив антипропагандистський закон. Російські канали у небезпеці

Закон розкритикували крайні ліві сили.

Парламент Франції ухвалив закон, який дозволяє боротися з неправдивими новинами та пропагандою у країні.

Про це повідомляє Politico.

Новий закон зокрема дозволяє кандидатам на виборах подавати позов до суду на ЗМІ, якщо інформація, поширена ним, є суперечливою. Також соціальні мережі Facebook та Twitter будуть зобов'язані надавати інформацію про тих, хто фінансує рекламні публікації.

Закон під час голосування підтримали депутати партії президента Еммануеля Макрона "Вперед, республіко", а також помірковані центристські та демократичні партії. 

"Я в захваті від прийняття Парламентом збалансованого та ефективного тексту, який вирішує масштабну проблему, текст, який буде дорогоцінним інструментом для кращого захисту нашої демократії", - сказала міністр культури Франсуа Ніссен.

Проти закону виступили депутати крайньої лівої партії "Нескорена Франція". Їхній лідер Жан-Люк Меланшон заявив, що закон ухвалили для того, аби заборонити у Франції російські пропагандистські канали Russia Today та Sputnik.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп вважає, що найбільш відомих видань у світі The New York Times та The Washington Post не стане вже через сім років. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Залиште свій коментар

Вибір редакції