Парламент Грузії відновив роботу попри протести опозиції

У грузинському парламенті за двомісячну перерву накопичилося багато питань, що потребують негайного розгляду.

Парламент Грузії відновив роботу після тривалої перерви, пов'язаної з акціями протесту в Тбілісі. 12 червня в будівлі парламенту вперше за два місяці було організоване пленарне засідання.

На обговорення винесено 101 питання, зокрема законопроект, що регламентує право побачень для ув'язнених, поправки до бюджету й інших документів.

"Щоб не дати нікому приводу для провокацій, парламент працював без пленарних засідань, проте набрався цілий ряд законопроектів, які обов'язково вимагають обговорення", - пояснює спікер парламенту Давид Бакрадзе.

Збиратися на засідання 12 червня депутати почали рано - о 08:00. Представники опозиції дізналися про цей захід пізніше і почали поступово стягуватися до будівлі парламенту. Оскільки продемонструвати свій протест депутатам, що входили у будівлю вони не встигли, опозиціонери вирішили організувати "коридори ганьби" для парламентарів, які йдуть із засідання.

У свою чергу, президент Грузії Михайло Саакашвілі у зв'язку з акціями протесту був вимушений змінити місце мешкання. З тбіліської резиденції він переїхав в іншу, яка розташована в Аджарії (приблизно у 400 кілометрах від столиці). В той же час йти у відставку, як того вимагає опозиція, він як і раніше відмовляється.

Площа перед будівлею парламенту стала одним з основних місць проведення акцій протесту, які тривають з 9 квітня.

Для того, щоб не провокувати зіткнень між представниками влади й опозиції, депутати тимчасово припинили пленарні засідання і протягом двох місяців працювали в обмеженому режимі (головним чином, проводилися виїзні засідання парламентських комітетів).

Читайте також:

У вибухах в Грузії звинуватили Росію та ООН

Саакашвілі пообіцяв відпустити затриманих опозиціонерів

Україна продовжує продавати Грузії зброю в борг

Грузинські опозиціонери виставили на аукціон майно Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: