Парламент Італії готується скинути Берлусконі

За кілька днів парламент Італії може засвідчити, що уряду "в країні більше немає або він не в змозі управляти".

В Італії вже фактично немає уряду, оскільки прихильники прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі втратили більшість у вищому законодавчому органі країни.

Про це заявив голова Палати депутатів італійського парламенту Джанфранко Фіні.

"Вважаю, через кілька днів парламент засвідчить те, що всі вже знають, а саме, що уряду більше немає або він не в змозі управляти", - публічно заявив Фіні в у Венеції.

У п'ятницю 3 грудня кілька прихильників Фіні заявили, що 317 членів Палати депутатів вважають необхідною відставку прем'єр-міністра. Тим часом у Сенаті прихильники Берлусконі поки мають у своєму розпорядженні більшість голосів.

Фіні ясно дав зрозуміти, що Італії потрібно новий уряд, який має стати вираженням "всіх відповідальних сил" у парламенті. Фіні також назвав кабінет Берлусконі "єдиним урядом, який ніколи не шукає діалогу і контактів з опозицією".

Сам Берлусконі після російсько-італійських госконсультацій в Червоній Поляні заявив, що твердо має намір продовжувати виконання своїх обов'язків. Дані про те, що 317 парламентаріїв висловляться проти уряду, він назвав нісенітницею.

Голосування з питання про довіру уряду Італії призначено в обох палатах парламенту на 14 грудня. Щоб отримати вотум довіри, кабінету Берлусконі необхідно заручитися підтримкою простої більшості в Палаті депутатів, що складається з 630 членів.

Нагадаємо, більшість італійських ЗМІ сходяться в тому, що швидка відставка італійського прем'єра неминуча. Останні опитування свідчать, що після чергового скандалу рівень його популярності стає все нижче.

Читайте також:

Берлусконі відчув, що за місяць постарів на рік – тепер йому 36

Італійський суд довів зв’язки Берлусконі з мафією

Сільвіо Берлусконі відправлять у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: