Парламент Італії прирівняв мігрантів до злочинців

Якщо сенат підтримає пропозицію прем'єра, нелегальним мігрантам в Італії доведеться платити величезні штрафи.

Нижня палата парламенту Італії у середу, 13 травня, схвалила законопроект, згідно з яким нелегальний в'їзд і перебування на території країни розцінюватимуться як злочин.

Таку пропозицію прем'єр-міністра країни Сильвіо Берлусконі підтримали 316 депутатів, проти висловилися 268. Як відомо, глава італійського уряду ратує за "позбавлення Італії від неіталійців". Навіть, щоб забезпечити швидке ухвалення проекту, Берлусконі висунув його на таємне голосування.

Тепер законопроект про нелегальну імміграцію має бути схвалений сенатом. Якщо він пройде, порушників зобов'яжуть сплачувати штраф у розмірі від 7 до 14 тисяч доларів. Тюремне ув'язнення в цьому випадку не передбачається. До трьох років в'язниці можуть отримати ті, хто здаватиме мігрантам житло.

Запропонований Берлусконі законопроект викликав у країні гарячі дискусії. На минулі вихідні більшість слухачів однієї з міланських радіостанцій висловлювали висловлювали свою солідарність з прем'єром і проклинали мігрантів.

Кількість нелегальних іммігрантів, що прибувають до Італії, щорічно зростає. Тому у МВС країни сподіваються, що сенат погодиться з нижньою палатою і закон вступить у силу вже наприкінці травня.

Читайте також:

В Італії податківець вбив дружину-українку і тещу

Ватикан продав церкву "Червоному дияволу"

Дружина Берлусконі подає на розлучення

Українські заробітчани в Італії протестують проти додаткового податку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: