Парламент Косово відправив у відставку уряд Хашима Тачі

Винесення вотуму недовіри уряду автоматично означає проведення в Косово дострокових парламентських виборів в термін від 30 до 45 днів.

Парламент Косово, який проголосив у 2008 році незалежність від Сербії, виніс 2 листопада вотум недовіри уряду Хашима Тачі на тлі тривалої політичної кризи в Пріштіні.

Винесення вотуму недовіри уряду автоматично означає проведення в Косово дострокових парламентських виборів в термін від 30 до 45 днів. Дата виборів поки не оголошена. В якості їх можливої дати називалося 12 грудня.

Питання про довіру уряду виник в обстановці розпаду правлячої коаліції Косово, до складу якої входили Демократична ліга Косова (ДЛК) на чолі з Фатміром Сейдіу і Демократична партія Косово (ДПК), лідером якої є Тачі.

Рішення про винесення на голосування питання про довіру уряду було прийнято минулої п'ятниці після того, як закінчився збір необхідних для цього 40 підписів парламентаріїв.

Нагадаємо, 27 вересня президент Косова Фатмір Сейдіу пішов у відставку. Дострокові вибори президента краю відбудуться 13 лютого 2011 року.

Читайте також:

Украинское Косово

У Косові призначені дострокові вибори президента

Президент Косова подав у відставку

Сербія змирилася з незалежністю Косова

ВідеоПарламент Косово відправив у відставку уряд Хашима Тачі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: