Парламент Венесуели офіційно оголосив Мадуро "узурпатором"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його рішення будуть вважатися недійсними.

Парламент Венесуели, очолюваний опозицією, у вівторок офіційно оголосив президента Ніколаса Мадуро "узурпатором", після того як він вступив на цю посаду вдруге.

Про це повідомляє CBC News із посиланням на Reuters.

Парламент вважатиме недійсними рішення і дії Мадуро та усієї виконавчої влади. Натомість єдиним легітимним керівником Венесуели парламентарі називають спікера Національної асамблеї Хауна Гуайдо.

Парламент також закликав країни світу заморозити доступ уряду Мадуро до рахунків в зарубіжних банках.

Нагадаємо, вибори у Венесуелі відбулись 20 травня 2018 року. За їх підсумками ЦВК Венесуели оголосила про перемогу чинного президента, який набрав близько 70 відсотків голосів виборців. Таким чином, Ніколас Мадуро забезпечив собі перебування на посаді президента Венесуели до 2025 року. Країни  Заходу і Латинської Америки, які не визнали його перемоги, відкликали своїх послів з Каракаса, а США наклали додаткові економічні санкції і зажадали провести нові вибори.

Тим часом Венесуела перебуває у стані серйозної економічної кризи. У країні спостерігається нестача найнеобхіднішого, в тому числі харчових продуктів та медикаментів. Тривала економічна криза призвела до стрімкого збільшення потоку мігрантів з Венесуели в сусідні латиноамериканські країни.

ВідеоНа президента Венесуели скоїли замах з використанням безпілотника

Від вибуху постраждали семеро солдатів, сам Ніколас Мадуро травм не зазнав. Вибухи пролунали під час урочистої промови перед військовослужбовцями: раптом біля трибуни нависли дрони, які миттєво збили вартові снайпери. Коли солдати почали тікати, трансляцію раптово перервали. Мадуро був певен - за замахом на нього стоять опозиція та президент Колумбії. 

На президента Венесуели скоїли замах з використанням безпілотника

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції